Навчання іноземної мови

Для тих, хто хоче добре вивчити іноземну мову рекомендую:


сайти з вивчення іноземних мов


http://www.english.ru/ - сайт „Інтернет-ресурси з вивчення англійської мови”. Тут можна знайти інформацію про різноманітні курси та освіту за кордоном, навчальні програми та тесті, огляди ресурсів за цією тематикою, тощо...

http://www.bkc.ru/aboutus/ - сайт Школы иностранных языков ВКС. Сайт присвячений вивченню іноземних мов: англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, арабської, китайської, японської та ін. і об’єднує в собі 30 віртуальних шкіл на вибір. Перед початком навчання тут можна пройти тестування, вибрати курс, викладача та ін. Існують спеціальні диференційовані програми для різних вікових груп користувачів. Для найменших є додатковий засіб навчання - мультимедійна програма "English + Kids". Розроблені також спеціальні літні програми та програми прискореного вивчення іноземних мов для підлітків.


http://www.englishclub.narod.ru/ - Английский клуб. Це навчаюча база даних по вивченню англійської мови. Словники, граматика, навчальні вправи (топіки), ідіоми, скоромовки, пісні, розділ „Чтиво” з книгами для читання. Для кожного етапу навчання, а їх декілька – початковий і т. д. - можна знайти розділ „Плани уроків”.


http://www.englishforkids.ru/ - Английский для детей. Тут можна знайти навчальні програми, поради, конкурси, форуми, цікаві посилання на інші сайти і т. п. На сайті знаходяться архіви дитячих пісень, віршів, загадок та прислів’їв англійською мовою, які можна скачати. Є можливість замовити нові книги в Інтернет-магазині по вивченню іноземних мов.


http://www.primavista.ru/dictionary/index.htm - ще один дуже цікавий ресурс. Цей сайт, повністю присвячений словникам, перекладачам, різним програмам для перекладу, самовчителям іноземних мов, тощо... Крім каталогу Інтернет-ресурсів, є розділ Офлайн-словники, тобто словники, які можна закачати.


http://www.de-online.ru/?fb_action_ids=364662697032590&fb_action_types=og.likes - сайт для вивчення німецької мови.
віртуальні екскурсії


Метрополітен (Нью-Йорк, США)


http://www.metmuseum.org

У музеї Метрополітен представлено не тільки американське мистецтво. Тут є колекція староєгипетських пам''ятників, зібрання творів європейського живопису і скульптури. На сайті представлена інформація для відвідувачів, календар виставок, список колекцій, є більше 3,5 тисяч фотографій експонатів, можна відвідати віртуальні виставки. Частина експонатів для онлайн-перегляду надається тільки зареєстрованим користувачам.

Музеї Великобританії


http://www.museums.co.uk

На сайті розміщено інформацію про поштові адреси і сайти музеїв Великобританії (більше 500 назв). Зручний пошук за алфавітом, ключовим словом, регіоном.
Британська галерея Тейт (Лондон)

http://www.tate.org.uk/

Національний музей „Британськая галерея Тейт" - це найбільше в світі зібрання англійського живопису. Колекція музею охоплює п''ять століть. В музеї також представлено і сучасне мистецтво. На сайті можна також знайти інформацію про вартість квитків, адресу музею, час роботи, розташування та поради, як добратися до галереї. Є інтернет-магазин.

Британський музей (Лондон)

http://www.britishmuseum.org/default.aspx

Унікальний онлайн-сервіс - компас Британського музею - допоможе розібратися у всьому різноманітті представлених експонатів. На сайті два "компаси" - загальний і для дітей. Використовуючи їх, можна переглянути фотографії експонатів у звичному і збільшеному розмірі.


Національна галерея Лондона


http://www.nationalgallery.org.uk

Сайт сучасного живопису. Можна переглянути існуючі колекції в хронологічному порядку. Можливий пошук картин одного художника, або певної епохи, доступний пошук за ключовим словом, можливий збільшений перегляд, зміна масштабу картини. Окрім самої картини на сайті представлена інформація про неї та її автора. Частина інформації перекладена російською мовою.


Національна галерея Шотландії (Едінбург)


http://www.nationalgalleries.org/


Колекція Національної галереї Шотландії досить різноманітна: тут можна побачити твори живопису, скульптури різних періодів - від Ренесансу до Постімпресіонізму, що представляють мистецтво багатьох країн Європи.


сайти з матеріалами для аудіювання та відеопереглядом:


http://www.laem.ru/node/24 - Уроки англійської мови, словники, граматика, тексти.

http://www.internetpolyglot.com/ukrainian/home Цей вебсайт призначений для вивченння іноземних мов та вивченння слів та їх перекладів. Ігри з цього сайту допомагають швидкому засвоєнню слів та збереженню їх в пам'яті на довгий часНемає коментарів:

Дописати коментар