Освітні веб - ресурси

Освітні веб - ресурси

Як ви знаєте, для сучасної людини важливим є опанування су­часних інформаційних технологій, вміння застосовувати їх у навчальній і професійній діяльності, навички самостійного отримання потрібної інформації з використанням різноманітних засобів. Такими засобами можуть бути спеціально створені програмні засоби навчального призначення або ресурси, доступні в мережі Інтернет.
Пропоную деякі веб - ресурси, які можуть вам допомогти у навчанні.

При підготовці до уроків:       http://informatic-10.at.ua/Даний сайт допоможе учням 9 класу вивчати інформатику. Тут можна познайомитись із основними розділами шкільного підручника, матеріал розкрито у зручній формі з великою кількістю наочності.          


   http://formula.co.ua/-Цей сайт спрямований на вивчення математики у школі. Зручний поділ на предмети та теми дозволяє швидко знайти необхідний матеріал. На сайті розміщені формули та основні визначення, необхідні для вивчення матеріалу. Крім того є он-лайн обчислювач, який дозволяє перевірити правильність розрахунків учня і знайти допущені помилки.        

         http://www.testmath.com.ua/ - На сайті графічно та дуже доступно розміщена інформація по усіх розділах та темах математики. Крім того на сайті можна відшукати математичні довідники, методи та способи розв'язування типових вправ, завдання для самостійних робіт, тестування.

       http://easymath.com.ua/ та http://www.webmath.ru/ Сайти математичного спрямування, містять, формули, реферати, короткі конспекти уроків, тести на іншу корисну інформацію.

      http://ist-matemat.at.ua/ та         http://www.smekalka.pp.ru/math.html - ці сайти спрямовані на поглиблене вивчення математики. Підходять для учнів з достатнім рівнем знань та тих, хто любить розв’язувати цікаві задачі, кросворди та головоломки.

     http://www.fxyz.ru/ Цей сайт можна назвати ВЕЛИКОЮ ШПАРГАЛКОЮ для учнів, адже він містить прекрасно підібраний матеріал з таких предметів, як математика, фізика, хімія. Окрім теоретичних даних розміщені всі схеми та таблиці з відповідних предметів, які можуть знадобитися і бути використаними в навчальних цілях не тільки учнями, але й викладачами.


     http://www.xumuk.ru/ та http://alhimikov.net/ - містять підбірку таблиць, формул, теоретичного та практичного матеріалу для вивчення хімії.


     http://maratakm.narod.ru/ - «Віртуальна школа» дозволяє учневі не тільки засвоїти матеріал по хімії, але й в режимі он-лайн виконати завдання та перевірити їх на правильність розв’язків.


     http://www.chemportal.org.ua/ - «Хімічна азбука», «Коледж хімії» та «Хімічний портал» також стануть у пригоді при вивченні хімії. Кожен учень, переглянувши вищевказані посилання зможе для себе обрати той сайт, інформація на якому написана доступним для нього способом.
    http://biology.ru – сайт, що містить електронний ілюстрований підручник з біології, зручно розбитий по розділам та темам.


   http://www.biology.org.ua/ та http://sbio.info/ - «Український біологічний сайт» та «Проект «Вся біологія» містять не тільки матеріал, що вивчається у школі, а й дуже цікаві статті про усі біологічні явища.
   http://physics.nad.ru/ - «Фізика в анімаціях». На цьому сайті розміщені матеріали, які будуть цікавими не тільки для учнів, алей для вчителів, оскільки більшість матеріалу викладені в анімованому вигляді.


   http://fizika.ayp.ru/ - «Фізичний портал», містить теоретичні відомості по усіх розділах та темах фізики. Зручне меню дозволяє швидко знайти необхідний матеріал та опрацювати його.


   http://www.afportal.ru/ - «Фізика та астрономія». На сайті можна знайти інформацію з таких предметів як фізика та астрономія
   http://exlibris.org.ua/greathistory/ - 
«Велика Історія України»містить увесь матеріал, розділений по темах, що вивчаються у загальноосвітній школі.   

   http://7chudes.in.ua. «Сім чудес України» містить інформацію про визначні місця нашої країни. 

    http://svit.ukrinform.ua.- Країни світу. Дуже інформативний сайт, на якому можна знайти не тільки інформацію про географічне положення країни та основні її характеристики, але й про поселення, традиції, способи святкування різних подій тощо.

  http://pravoznavec.com.ua/books/32/17/. «Правознавець» - це дуже інформативний та корисний сайт для вивчення предмету правознавства. 
 
                     

     При підготовці до участі в олімпіадах, турнірах, конкурсах: 


    http://www.olymp.vinicca.ua/ - Всеукраїнський Центр олімпіад школярів в Інтернеті.


    http://www.zaba.ru -Математичні олімпіади


  Веб-енциклопедії : 

      

   http://www.encyclopedia.ru/enc/ - «Світ енциклопедій»на якому розміщені посилання на більшість інтернет-енциклопедій.

http://www.krugosvet.ru/- "Енциклопедия Кругосвет" універсальна науково - популярна енциклопедія.

Немає коментарів:

Дописати коментар